Zahradní osvětlení

Rozšířili jsme naše služby o návrh a realizaci moderního zahradního osvětlení.

Nabízíme kompletní instalaci a následný záruční i pozáruční servis.

Pro dekorativní osvětlení zahrady jsou používány bezpečné, spolehlivé 12V systémy. Jsou moderní, vyznačují se nízkou spotřebou a dostatečným světelným výkonem. Systémy obsahují LED svítidla.

Zahradní osvětlení může být nainstalováno v nových i dříve založených zahradách, aniž bychom je poškodili.

Vytváření atmosféry pomocí dekorativního osvětlení je určitým druhem umění, stejně tak jako zakládání zahrady. Nasvícením stromů, rostlin a jiných objektů dává zahradě nový rozměr a vytváří celoroční podívanou. Prodloužíte si dobu, kdy na ní můžete trávit čas, zpříjemníte si chvíle grilování nebo večerního posezení, budete se v ní pohybovat podstatně bezpečněji a nezvaným hostům dáte jasně najevo, že máte zahradu pod dohledem.

Díky automatickému provozu je možné osvětlení instalovat tak, aby vyhovovalo vašim požadavkům, a Vy si můžete užívat večerní atmosféru nejen při pobytu v zahradě, ale i při pohledu z okna.

Pokud vás tato informace a nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, kontaktujte nás a sjednáme si schůzku přímo ve vaší zahradě, kde společně probereme možnosti použití různých světelných zdrojů. 

Dodavatelem osvětlení je firma www.led-zahrada.cz, firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti dekorativního osvětlování zahrad.